Dresowe spodnie Plus Size? A i owszem

Dresowe spodnie Plus Size? A i owszem

Wiele kobiet, szczególnie tych noszących większe rozmiary, myśli, że nie przystoi im nosić dresowych spodni. Jest to oczywiście myślenie błędne i dziś postaramy się to udowodnić. Chcemy podkreślić i mamy nadzieję, że przyznacie nam rację, iż każda kobieta doskonale wygląda w każdym stroju, pod warunkiem, że dobrze dobierze go do swojej figury.

Wie to doskonale producent odzieży damskiej, który nie na darmo tworzy różne fasony i rozmiary ubrań oraz ekspedientka, która zatrudniona jest w sklepie po to, żeby doradzić zbłądzonym owieczkom, w których spodniach będzie im dobrze, a które powinny odłożyć na półkę i raz na zawsze o nich zapomnieć.

Casual – to słowo od jakiegoś czasu krąży w branży modowej. Tak naprawdę jest to zbitek kilku stylów, które do tej pory obowiązywały osobno. Dlaczego powstał? Zapewne dlatego, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcieli ubierać się elegancko i wygodnie. Właśnie w tym stylu pojawiają się dresowe spodnie, które do tej pory zarezerwowane były jedynie na siłownię, czy posiedzenie na kanapie w salonie. Mogą je nosić zarówno panie szczupłe i drobne, jak i te, którym natura nie poskąpiła kochanego ciała. Ta część garderoby jest w stanie uzupełnić koszulowe bluzki i szpilki, tworząc tym samym wygodny, aczkolwiek wysmakowany strój do pracy lub na bardziej formalne spotkanie. W połączeniu ze sportowym obuwiem i koszulką mogą posłużyć jako strój na siłownię, czy wycieczkę za miasto.

Musimy podkreślić, że odzież damska tego typu, jeśli jest dobrze dobrana, jest w stanie zatuszować mankamenty kobiecej figury. Jako kobieta modna z powodzeniem możesz założyć dopasowane spodnie dresowe, które wyglądają jak popularne cygaretki lub szersze, z nogawkami zwężanymi do dołu, które zastąpią haremki. Wybór należy do Ciebie. Pamiętaj jednak, aby dobrać fason, w którym będziesz wyglądała zjawiskowo.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także x