Dobrze łącz poszczególne części garderoby

Dobrze łącz poszczególne części garderoby

Wiele z nas zastanawia się, w jaki sposób połączyć poszczególne części garderoby, aby całość prezentowała się nienagannie i podkreślała atuty sylwetki. Nie da się ukryć, że największy problem mają z tym panie noszące większy rozmiar. Właśnie im szczególnie zależy na tym, aby ukryć mankamenty swojej figury. Dziś podpowiemy Wam zatem drogie puszyste, na co zwrócić szczególną uwagę podczas łączenia bluzek ze spodniami i spódnicami. Zachęcamy do lektury.

Przeglądając magazyny modowe lub po prostu idąc ulicą da się zauważyć, że najczęściej spotykanym połączeniem, jeśli chodzi o ubiór, jest bluzka i spodnie lub spódnica. Szczerze powiemy, że nie ma tutaj reguły, czy połączenie to dotyczy kobiet o rozmiarze plus size czy tych drobniejszych. Każda z nas bowiem lubi nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim wygodne stroje, w których czuje się dobrze. Takie połączenie sprawdza się jeszcze z innego powodu – niweluje niedoskonałe proporcje sylwetki, których nie byłybyśmy w stanie zatuszować, zakładając kombinezon lub sukienkę. Poza tym, posiadając w swojej szafie zarówno bluzki, spodnie i spódnice, jesteśmy w stanie codziennie tworzyć inne stylizacje, pomimo tego, że będą one oparte ciągle na tych samych ubraniach. Okazuje się zatem, że odpowiednio dobrana odzież damska może zaskakiwać.

Warto podkreślić, że stylizacje, których podstawą jest odpowiednio dobrany fason bluzki, doskonale wpisują się zarówno w bardziej, jak i mniej oficjalne stylizacje. Są w stanie podkreślić górne partie ciała, takie jak doskonałe ramiona, czy biust. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni fason, który wpasuje się w Twój styl. Zestaw je ze spodniami lub spódnicami, dodaj do tego odpowiednie dodatki i idealny strój gotowy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także x